• Bosch Buzdolabı Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Bosch Buzdolabı Servisi - Bosch Buzdolabı Onarımı - Bosch Buzdolabı Bakımı - Bosch Buzdolabı Montajı - Bosch Buzdolabı Teknik Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Özellikle ankastre ürünlerle adını duyurmaya başlamış daha sonra beyaz eşya ve diğer elektronik eşyalarla da sektörel bir başarı yakalamış olan Teka Beyaz Eşya markalı cihazlarınızın her türlü bakım, onarım, teknik servis işlerinizi güvenle yerine getiriyoruz. Sadece bununla kalmıyor, yeni satın aldığınız ya da taşınma gibi nedenle yer değişikliği yapmak zorunda kaldığınız ürünlerin montaj işlemlerini de profesyonel bir biçimde garantili olarak yapıyoruz.

Ekibimiz

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatla hizmet sağlamayı ilke edinen firmamız, çalışanlarını seçerken de oldukça titiz davranmaktadır. Uzman bir ekip oluşturmak amacıyla hareket ederek, konusunda uzman, donanımlı, bilgili, eğitimli ve iyi referanslı teknik elemanlarla çalışmayı tercih ediyoruz. Güler yüzlü personelimiz sorununuzu dikkatle dinledikten sonra çözüm odaklı olarak hareket ederek sorunla ilgili sizi bilgilendirdikten ve fiyat bilgisini de aktardıktan sonra sorunu en kısa sürede giderme yoluna gider. Ayrıca kolay ulaşılabilir müşteri destek hizmetleri hattımızla görüşerek, Teka Servisi markalı cihazınızın model ve kod bilgilerini aktardıktan sonra yardım almanız da mümkündür.
Hangi Cihazlarınız İçin Teknik Servis Hizmeti Sağlıyoruz?

Ankastre Teka Servisi markasıyla üretilen bütün cihazlarınız için servis imkânımız bulunuyor. Ankastre ürünleri, set üstü ocak ve davlumbaz, fırın, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi bütün elektronik cihazlarınız için teknik destek sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti temel prensibiyle siz değerli müşterilerimize güvenilir, hızlı ve güler yüzlü bir hizmet veriyoruz.

Etiket : Bosch Buzdolabı Tamiri

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP